Budai oldal

Pesti oldal

Balatonszemes

Siófok

Lakáskínálat

T-615
Alapterület
44.59 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
159 000 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
149 900 000 Ft
T-616
Alapterület
44.35 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
T-701
Alapterület
31.39 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
T-705
Alapterület
88.12 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
4
Bruttó ár (20-80%)
325 500 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
315 900 000 Ft
T-707
Alapterület
67.74 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
V-105
Alapterület
41.44 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
101 900 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
97 000 000 Ft
V-113
Alapterület
43.51 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
95 000 000 Ft
V-114
Alapterület
42.81 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
95 000 000 Ft
V-115
Alapterület
46.19 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
99 900 000 Ft
V-116
Alapterület
66.71 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
167 300 000 Ft
V-117
Alapterület
44.55 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
118 100 000 Ft
V-118
Alapterület
39.99 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
104 700 000 Ft
V-205
Alapterület
46.78 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
2.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
V-209
Alapterület
45.08 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
2.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
100 900 000 Ft
V-216
Alapterület
67.18 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
2.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
175 600 000 Ft
V-402
Alapterület
32.02 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
4.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
82 900 000 Ft
V-415
Alapterület
46.19 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
4.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
V-502
Alapterület
32.02 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
5.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
89 300 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
84 900 000 Ft
V-604
Alapterület
57.96 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
6.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
195 600 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
185 900 000 Ft
V-701
Alapterület
68.73 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
V-702
Alapterület
75.47 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
231 400 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
220 900 000 Ft
V-704
Alapterület
41.36 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
162 800 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
150 200 000 Ft
V-706
Alapterület
44.32 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
180 900 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
160 700 000 Ft
A-111
Alapterület
28.72 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
74 500 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
64 500 000 Ft
A-113
Alapterület
28.72 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20-80%) 2
A-213
Alapterület
28.72 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
2.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
68 700 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
59 900 000 Ft
A-713
Alapterület
71.55 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
122 200 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
118 700 000 Ft
A-901
Alapterület
26.57 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
9.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
67 900 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
59 100 000 Ft
A-909
Alapterület
28.72 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
9.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
70 100 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
61 000 000 Ft
A-1009
Alapterület
28.72 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
10.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20-80%) 2
A-1013
Alapterület
71.55 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
10.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
126 500 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
122 900 000 Ft
B-804
Alapterület
39.57 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
8.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
83 900 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
79 500 000 Ft
B-903
Alapterület
64.53 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
9.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
112 400 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
111 100 000 Ft
B-904
Alapterület
39.57 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
9.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20-80%) 2
B-913
Alapterület
69.63 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
9.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
125 100 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
123 610 000 Ft
B-1002
Alapterület
39.29 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
10.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
92 100 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
81 300 000 Ft
B-1003
Alapterület
64.53 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
10.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
114 100 000 Ft
Akciós ár (20-80%) 2
112 900 000 Ft
2. ütem
101
Alapterület
42.31 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
2. ütem
102
Alapterület
30.02 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
72 400 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
66 910 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
3 186 190 Ft
2. ütem
103
Alapterület
43.01 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
88 330 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 206 190 Ft
2. ütem
105
Alapterület
82.72 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
113 300 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
111 100 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
5 290 476 Ft
2. ütem
117
Alapterület
51.16 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
95 200 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 533 333 Ft
2. ütem
118
Alapterület
38.7 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
88 100 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 195 238 Ft
2. ütem
120
Alapterület
30.05 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
72 400 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
66 900 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
3 185 714 Ft
2. ütem
121
Alapterület
42.28 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
89 400 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 257 143 Ft
2. ütem
205
Alapterület
82.72 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
2.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
118 300 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
116 000 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
5 523 810 Ft
2. ütem
207
Alapterület
54.38 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
2.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
97 600 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
95 700 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 557 143 Ft
2. ütem
311
Alapterület
42.49 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
3.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
85 500 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 071 429 Ft
2. ütem
503
Alapterület
41.22 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
5.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
2. ütem
516
Alapterület
41.37 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
5.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
2. ütem
601
Alapterület
72.79 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
6.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
126 400 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
123 900 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
5 900 000 Ft
2. ütem
608
Alapterület
30.06 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
6.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
67 900 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
3 233 333 Ft
2. ütem
703
Alapterület
36.76 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
82 700 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
81 500 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
3 880 952 Ft
2. ütem
705
Alapterület
84.58 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
149 900 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
147 000 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
7 000 000 Ft
2. ütem
710
Alapterület
38.99 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
87 800 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 180 952 Ft
2. ütem
712
Alapterület
47.14 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
98 400 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 685 714 Ft
2. ütem
801
Alapterület
47.1 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
8.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
99 300 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 728 571 Ft
2. ütem
812
Alapterület
47.49 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
8.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
99 400 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
4 733 333 Ft
105
Alapterület
41.61 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
97 100 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
88 080 000 Ft
603
Alapterület
41.23 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
701
Alapterület
41.7 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
702
Alapterület
41.25 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
102 700 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
91 220 000 Ft
703
Alapterület
41.23 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
708
Alapterület
45.94 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
113 100 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
104 980 000 Ft
801
Alapterület
69.44 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
8.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
805
Alapterület
66.9 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
8.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
156 300 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
146 900 000 Ft
807
Alapterület
59.47 m2
Átadás
2027 I. félév
Emelet
8.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
160 900 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
143 440 000 Ft
2. ütem
903
Alapterület
87.83 m2
Átadás
2027 első félév
Emelet
9.
Szobaszám
4
Bruttó ár (20-80%)
219 800 000 Ft
Visszaigényelhető ÁFA8
10 466 667 Ft
103
Alapterület
42.77 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
104
Alapterület
42.6 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
92 200 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
86 100 000 Ft
106
Alapterület
68.4 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
1.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
119 400 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
111 900 000 Ft
109
Alapterület
43.04 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
110
Alapterület
43.46 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
1.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
91 800 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
87 800 000 Ft
111
Alapterület
37.66 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
1.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
79 700 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
73 400 000 Ft
203
Alapterület
42.52 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
2.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
210
Alapterület
45.47 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
2.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
97 400 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
93 200 000 Ft
211
Alapterület
45.8 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
2.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
98 110 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
93 800 000 Ft
307
Alapterület
30 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
3.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
312
Alapterület
40.37 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
3.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
83 900 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
78 000 000 Ft
504
Alapterület
42.6 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
5.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
603
Alapterület
42.52 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
604
Alapterület
42.6 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
94 700 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
88 700 000 Ft
609
Alapterület
45.46 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
102 500 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
98 000 000 Ft
611
Alapterület
45.8 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
612
Alapterület
40.37 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
6.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
87 100 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
80 100 000 Ft
704
Alapterület
42.6 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
95 600 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
89 200 000 Ft
705
Alapterület
47.14 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
707
Alapterület
30 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
7.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
Akciós ár (20%-80%)
708
Alapterület
39.21 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
7.
Szobaszám
1
Bruttó ár (20-80%)
90 700 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
85 800 000 Ft
712
Alapterület
40.37 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
7.
Szobaszám
2
Bruttó ár (20-80%)
88 200 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
81 400 000 Ft
801
Alapterület
61.16 m2
Átadás
2027 II. félév
Emelet
8.
Szobaszám
3
Bruttó ár (20-80%)
113 500 000 Ft
Akciós ár (20%-80%)
106 900 000 Ft
804
Alapterület